انگیزشی

فرزاد ناظم کیست؟

مدیر فنی وبسایت یاهو

در پست قبل با سوئی چیرو هوندا، موسس و بنیان‌گذار کارخانه هوندا آشنا شدیم، امروز با یکی از افراد موفق ایرانی، آقای فرزاد ناظم آشنا می‌شویم. با مجله تودی همراه باشید.

به طور قطع کاربران اینترنت حتما اسم سایت یاهو را یک بار هم که شده شنیده‌اند و یا با آن کار کرده‌اند. در میان موتورهای جستجو همیشه دو سایت یاهو و گوگل از رقبای قدیمی یکدیگر به شمار می‌روند و هر روز تلاش می‌کنند با به کارگیری از روش‌های نو و جدید رضایت بیشتری از کاربران خود جلب کنند. به گفته مسئولین سایت یاهو،  این وب‌سایت در حدود ۱۸۰ میلیون کاربر در سرتاسر دنیا دارد و به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تجاری و اطلاعاتی به شمار می‌رود. این حجم زیاد خدمات رسانی و فناوری بدون استفاده از متخصصان حرفه‌ای غیرممکن است. این متخصصان از سرتاسر جهان، از ملیت‌ها و نژادهای در شرکت یاهو مشغول به کار هستند. از متخصصانی که نقش بسیار مهمی در این شرکت بزرگ دارد، می‌توان به مهندس فرزاد ناظم، مدیر فنی سایت یاهو اشاره کرد.

فرزاد ناظم کیست؟

زندگی‌نامه

فرزاد ناظم متولد ۱۳۴۰ است و در تهران به دنیا آمد. او پس از اخذ مدرک دیپلم به ایالت متحده آمریکا مهاجرت کرد و توانست کارشناسی ارشد از دانشگاه کالیفرنیا در رشته علوم یارانه‌ای را دریافت کند. او در سال ۱۳۶۴ کار خود را در SYDIS و Rolm آغاز کر