لوگو هدر تودی

درباره ما

داستان جواد

من جواد معصومی متولد اوایل دهه  70، 10 سال از عمرم رو پای کامپیوتر و لپ تاپ گذروندم.
4 سال از این 10 سال رو برای برندی گذاشتم که امروزه ازش با تودی نام برده میشه.

تقریبا تمام این روزها چالش های عجیبی داشتم از چالش های فنی در مجموعه تا مشکلات منابع انسانی و حتی املاک و مستغلات!

به زودی در این مکان عکس من نصب میشود

راستی ما مجوز های قانونی که نماد اعتماد الکترونیک رو هم داریم.

درباره ما

تودی در حال حاضر چه فعالیت هایی داره

داستان تودی از روز اول

وبسایت خدمات آنلاین

خیلی قبل از آچاره و پلاک که امروز خدمات انلاین منزل ارائه میکنن ایده خدمات انلاین رو قصد اجرا داشتم، ایده خلاقانه نبود و از یک استارت آپ خارجی نمونه برداری شده بود اونموقع که فصل رشد بود. دوستی به نام علی داشتم که گرافیست بود همکاری من و علی و راه اندازی خدمات انلاین شکل نگرفت ولی برند تودی برام ایجاد شد.

1394
1395

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت از آغاز سال 1395 شروع شد و اکثر پروژه ها متعلق به دوستان و آشنایان نزدیک من بود یکی از این وبسایت ها موسسه فرهنگی هنری جم بود که در مقطع زمانی خودش یکی از زیبا ترین وبسایت های موجود بود. دانشجو بودن و خدمت سربازی 2 چالش مهم برای رشد تودی بود.

تولید محتوا

تولید محتوای تخصصی رو از سال 1397 شروع کردم تولید محتوای متنی در کنار تولیدات ویدیویی و عکاسی از محصول جزو خدمات این سال های من بود مشکلات اقتصادی بعد از دوران خدمت در این مقطع مجبورم کرد که از توسعه تودی دست بکشم و در مقطعی 6 ماهه کارمند یکی از شرکت های دانشگاه شریف تهران بشم. تجربه مفیدی برای مدیریت و کاهش ترس از ایجاد کسب و کاری مستقل داشت.

1397
1398

برون سپاری کسب وکار

اولین سیستم برون سپاری کامل کسب و کار  عنوان جدید تودی در سال 1398 بود. آبان 98 با یکی از همکاران در مرکز رشد شریف دفتری تهیه کردیم و به جذب مشتری پرداختیم. قطعی 1 ماهه اینترنت در ماه اول دفتر کار جدید عجیب ترین اتفاق در این سال ها بود. در این مدت تا وجود تمام چالش ها سعی در زنده ماندن کردیم. جذب پرسنل جدید، مشتریان جدید و گسترش کسب و کار از اتفاقات چند ماه پایانی 1398 بود.

تغییر ساختار+سئو

به دلایل مختلفی در اواسط سال 99 دچار چالش های کسب و کار در زمینه های فروش و شراکت شدیم، هر چند که تلاش های زیادی برای ابقای مجموعه در ساختار قبلی شد ولی امکان مشارکت مانند قدیم نبود و تودی در لایه مدیریتی، ساختار خدمات، پرسنل و محل دفتر دچار تغییرات فراوانی شد. در این مقطع رشد شخصی من بزرگترین دست آورد سال 99 بود. سئو به صورت حرفه ای جزو خدمات ما قرار گرفت و ادمینی شبکه های اجتماعی تا اواخر 1400 از لیست خدمات حذف شد. مدل و کیفیت محتوا تغییر اساسی کرد و رضایت مشتریان به شدت افزایش پیدا کرد. همچنین تغییرات منجر به قطع همکاری با کسب و کارهای ضعیف تر و بدون هدف شد.

1399
1400

فصل رشد

سال 1400 با یک وقفه در دریافت مشتری جدید شروع شد این یک انتخاب از طرف شخص خودم بود. تغییر مصول و خدمات نیازمند بررسی دقیق و ایجاد بیزینس پلنی متفاوتی به نسب سال های قبل بود. بیزینس پلن جدید، بازاهای هدف جدید و زیرمجموعه های جدید برای تودی مثل اسکن ملک، بوروک، دالب و... که  در نهایت منجر به قدرت گرفتن ورودی های مالی و استقلال از جذب هر نوع مشتری شد.

امید به آینده

سال 1400 به تازگی شروع شده و فصل آینده تودی نام دارد. قدم های اولیه مثل کودک نوپا گذاشته شده و اکنون فرصت دویدن و رشد برای تودی فراهم است به امید موفقیت برای تودی و تمام زیر مجموعه ها

1401
1401

فعالیت عمیق تر

افزایش خدمات در حوزه های سئو و طراحی سایت مهم ترین دستاورد این سال بود. تلاش برای حضور در کشورهای دیگه و خدمات به سایر زبان ها از 1401 شروع شد

افزایش خدمات

تجربه در سال 1402 مهم ترین دستاورد ما بود دامنه خدمات رو به منابع انسانی، فروش و... افزایش دادیم تیم های متخصصی از همه جهان پیدا کردیم و فرآیند های دورکاری رو تقویت کردیم

1402
1403

تغییر مسیر

در این سال مهم ترین اتفاق تغییر ما از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به آژانس توعه کسب و کار است.
لیست خدمات ما برای بهینه سازی مجموعه ها بیشتر شده و در واقع یک مجموعه برای بهینه سازی شرکت شما هستیم

اگر فکر میکنید در حوزه هایی که ما خدمات داریم میتونید کمکمون کنید رزومه تون رو ارسال کنید.