لوگو هدر تودی

مشاوره منابع انسانی

جذب و استخدام پرسنل

منظور از خدمات مشاوره منابع انسانی چیست؟

در اکثر شرکت های متوسط و بزرگ بخش بزرگی به عنوان منابع انسانی وجود دارد که شامل مدیر منابع انسانی، کارشناس منابع انسانی، کارشناس جذب، کارشناس نگهداشت پرسنل و… وجود دارد. داشتن این بخش برای هر شرکتی واجب است ولی هزینه های ایجاد این دپارتمان برای همه شرکت های کوچک و متوسط امکان پذیر نیست تودی با رسالت بهینه سازی عملکرد پرسنل این خدمات را به شرح زیر ارائه می کند.

خدمات مشاوره منابع انسانی ما

استخدام پرسنل

ارزیابی پرسنل

آموزش پرسنل

چارت سازمانی

فرایند نویسی

شرح وظایف

افزایش بهره وری

چرا برون سپاری استخدام؟

قطعا یک مدیر کسب و کار باید پرسنل را مثل مهره های شطرنج در بهترین مکان و بهترین زمان به کار ببرد.تقسیم وظایف، جذب پرسنل متخصص و نگهداشت این پرسنل یکی از مهم ترین گام ها برای یک مدیر عامل یا مدیر منابع انسانی است.
در فرآیند جذب پرسنل و به ویژه جذب پرسنل متخصص یکی از چالش های اصلی مصاحبه های تخصصی و انتخاب فرد مناسب  برای مجموعه شما است.
تصور کنید شما نیازمند جذب یک برنامه نویس یا یک حسابدار هستید چه سوال هایی برای جلسه مصاحبه آماده میکنید؟ آیا از پاسخ سوالات اطمینان خاطر دارید؟ اصلا شما نیازمند جذب یک فرد به صورت حضوری در مجموعه هستید؟
در فرایند برون سپاری و مشاوره منابع انسانی تودی فرآیند جذب توسط ما برای شما انجام می شود. در مرحله نخست به بررسی نیاز شما پرداخته می شود. سپس پرسنل مورد نیاز پشنهاد شده .

 
 
جهت درخواست مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مراحل برون سپاری استخدام

بررسی نیازسنجی

آیا استخدام بهترین گزینه برای مجموعه شماست؟

بررسی فرهنگ سازمانی

آشنایی با شرایط و فرهنگ شرکت شما

جست و جو

یافتن بهترین فرد برای شما، انجام مصاحبه و تست ها

آنبوردینگ

معرفی فرد به مجموعه و اعطای شرح وظایف

ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد پرسنل جدید