لوگو هدر تودی

طراحی سایت پزشکی

طراحی انواع سایت های پزشکی، شامل داروخانه، آزمایشگاه، مطلب و کلینیک

قبل از بررسی طراحی سایت پزشکان  نباید فراموش کنم زحمات بی دریغ پزشکان، پرستاران و تمام کادر پزشکی که دوران سختی مثل کرونا یاری رسان مردم ایران بودند. بی شک گذر از این دوران بدون داشتن پزشکانی که جان خود را فدای این میهن کردند امکان پذیر نبود.

تودی به اندازه سهم خود از تمام پزشکان و متخصصان تقدیر و تشکر میکند و سعی در ارائه خدمات مناسب پشتیبانی سایت پزشکان و طراحی سایت پزشکان دارد.

بیش از 200 تن از پزشکان و پرستاران در کرونا از بین ما رفتند روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

چرا طراحی سایت پزشکی لازم است؟

گسترش فضای اینترنتی باعث شده است بیماران نیازمند تعامل یشتری با پزشک خود باشند ضمن اینکه فضای رقابتی در بعضی از حوزه ها مثل سایت پزشکی زیبایی باعث شده کلینیک ها و مراکز زیبایی حضور خودشون رو درفضای مجازی چند برابر قبل کنند. .یترین یک مطب پزشکی یا کلینیک بسایت آن است.

سفارش طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت مخصوص مطب و معرفی پزشکان

50 درصد تخفیف به مدت محدود

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

28 میلیون تومان

        فقط 14 میلیون تومان

چرا تودی؟

امکانات سایت پزشکی

سایت های پزشکی نیاز به امکانات مختلفی دارند انتخاب این امکانات بستگی به این دارد که سایت برای پزشکان طراحی شده یا کلینیک پزشکی:

رزرو نوبت مشتری در سایت طراحی شده برای پزشکان:

شاید مهم ترین رکن برای داشتن سایت در بین پزشکان و کلینیک های زیبایی و درمانی ارتباط بهتر با مشتری و معرفی مجموعه خودشون هست.
داشتن امکان رزرو نوبت توسط مشتری یکی از ابتدایی ترین خواسته ها در طراحی سایت فروشگاهی است.

متخصص مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب

مامایی و زنان

مامایی و زنان

متخصص قلب

متخصص قلب

دندانپزشکی

دندانپزشکی

آزمایشگاه

آزمایشگاه

متخصصان چشم پزشکی

متخصصان چشم پزشکی

مجاری ادراری

مجاری ادراری

متخصص ارتوپدی

متخصص ارتوپدی

دیگران درباره ما چه گفتند

بخشی از نظرات پزشکان عزیز

مراحل تحویل سایت پزشکی در تودی

سئو سایت پزشکی

روزانه ده ها هزار سرچ در گوگل برای درخواست خدمات پزشکی ثبت میشود.

از درخواست های زیبایی تا جراحی تخصصی اگر قسمتی زا این جست و جو ها سهم سایت مطب یا کلینیک شما باشد علاوه بر امکان دادن خدمات مناسب به بیمارن درآمد سرشاری را وارد مجموعه شما میکند.

طراحی سایت بیمارستان

در گذشته یکی از بزرگترین چالش ها در بیمارستان ها معرفی پزشکان بیمارستان، ساعت های فعالیت درمانگاه، رزرو بیمارستان برای مراجعه به پزشک بود.

اکثر فرآیند های بالا یا باید به صورت حضوری انجام میشد و یا نهایت با ارتباط تلفنی که در مورد دوم هم تفاوت زیادی در صرفه جویی وقت بیماران نداشت.

داشتن وبسایت برای بیمارستان ها علاوه بر موارد فوق مزیت های دیگه ای هم داره مثل جذب توریست های خارجی و توریسم درمانی که با توجه به مهارت های پزشکان ایرانی این امکان برای تمام بیمارستان های خصوصی برقرار است. 

سفارش طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت مخصوص بیمارستان 

50 درصد تخفیف به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه

100 میلیون تومان

        فقط 50 میلیون تومان

طراحی سایت داروخانه

قوانین طراحی سایت برای داروخانه:

طبق قوانین کشور و وزارت بهداشت فروش مستقیم دارو در سایت های اینترنتی ممنوع است البته تلاش های زیادی در این زمینه در حال انجام است. اما در همین زمان هم فروش مکمل های غذایی، دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی مانعی ندارد.

تودی بهترین پیشنهاد برای طراحی سایت داروخانه را داشتن سایت فروشگاهی و کاتالوگی به صورت همزمان میداند چون بالاخهر موانع این مدل از فروش اینترنتی حل خواهد شد  و داروخانه شما به یکی از اولین فروشگاه ها تبدلیل میشود.

 

فروش دارو به صورت انلاین

فروش مکمل های ورزشی به صورت انلاین

هزینه طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت مخصوص داروخانه

50 درصد تخفیف به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه

28 میلیون تومان

        فقط 14 میلیون تومان

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

شرکت های تجهیزات پزشکی در درخواست هایی که به تودی برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی داشتن چند مدل خواسته را بیشتر از موارد دیگه مطرح کردن:

معمولا شرکت های تجهیزات پزشکی چند مدل فعالیت دارند.

1- سایت تجهیزات پزشکی که محصول محور است.

2- سایت تجهیزات پزشکی که خدمات محور است.


3- سایت فروش انلاین تجهیزات پزشکی

 

4- سایت تولید کننده های تجهیزات پزشکی

 

هزینه طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت مخصوص شرکت تجهیزات پزشکی

50 درصد تخفیف به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه

28 میلیون تومان

        فقط 14 میلیون تومان

امکانات طراحی سایت پزشکی

نمونه سایت پزشکی
نمونه کار طراحی سایت پزشکی:

امکانات تخصصی طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت لوازم پزشکی

طراحی سایت پزشکان و وب سایت پزشکی

بهترین طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکی را به چه شرکتی بسپاریم؟

طراحی وب سایت دندانپزشکی

 

طراحی سایت پزشکی برای گردشگران خارجی

8 Responses

 1. سلام طراحی سایت مطب دندانپزشکی می خواستم که به صورت تخصصی انجام بشه و از قالب های آماده استفاده نشه چقدر زمان میبره و هزینه ش چقدر میشه؟ البته هزینه اصلا مهم نیست ولی تمایل دارم یه سایت فوق العاده تمیز باشه تا کاربر بتونه به راحتی مطالب مورد نیازش رو دریافت کنه. از طریق سایت هم نوبت دهی انجام بشه در کل یه سایت کامل می خواستم که پشتبانی سایت کلینیک رو هم خودتون انجام بدید. فقط زمانش برام اهمیت داره

  1. سلام جناب دکتر روزتون بخیر، طراحی سایت برای دندانزپشکی که امکانات ویژه ای داشته باشه بهتره در یک جلسه حضوری اتفاق بیفته تا لیست درخواست ها و توقعات شما از سایت در این جلسه مشخص بشه. صرف اینکه نوبت دهی انلاین باشه کفایت نمیکنه برای ارتباط بیشتر لطفا شماره تماستون رو در بخش مشاوره تکمیل کنید

 2. سلام وقت بخیر پشتیبانی سایت دکتر زنان می خواییم شما پشتیبانیتون به چه صورت هست؟

  1. سلام روزتون بخیر اگر سایت برای مطب شما طراحی شده لطفا ادرس سایت رو ارسال کنید یا از قسمت درخواست مشاوره در صفحه پشتیبانی سایت درخواست ثبت کنید تا سایت شما چک بشه و بعد در مورد نحوه پشتیبانی باهاتون ارتباط برقرار کنیم. اگرم سایت پزشکی شما با وردپرس طراحی شده میتونید در همون صفحه بسته های پشتیبانی رو خریداری کنید.

 3. سلام میخوام برام یه طراحی سایت کلینیک زیبایی انجام بدید؟؟ نمیدونم میشه عکس کارها رو گذاشت چون اکثر خانم ها حجاب ندارن و اینکه میشه از قالب آماده استفاده کرد؟

  1. سلام روز بخیر مجوز های لازم برای وبسایت رو از مراجع ذی صلاح میتونید پیگیری کنید ولی عمل های زیبایی مثل جراحی بینی و… مشکلی در انتشار تصاویر ندارین البته که با حفظ خریم خصوص افراد.
   در طراحی سایت های تودی از قالب های اماده استفاده نمیشه و یا در صورت استفاده از بعضی از امکانات این قالب ها سایر صفحات شخصی سازی میشن

 4. سلام معمولا زمان طراحی سایت داروخانه چند ماه زمان میبره؟ میخوایم داروها به صورت محصول بفروش برسند

  1. سلام، امکان فروش نسخ دارو به صورت اینترنتی در حال حاضر به دلیل مشکلات وزارت بهداشت امکان پذیر نیست ولی شما میتونید محصولات بهداشتی و تقویتی رو به صورت اینترنتی بفروشید . حداکثر زمان تحویل سایت 30 روز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *