اخبار

2 ماه خدمات رایگان در وبسایت SkillShare

اگر در حال حاضر در روز‌های مبارزه با کرونا زمان زیادی را در خانه می‌گذرانید، ممکن است فکر شروع یک پروژه یا یادگیری یک مهارت جدید را در سر داشته باشید. وبسایت skillshare به فکر شماست.
با مجله تودی همراه باشید.

این روزها بهترین زمان برای یافتن استعداد یا افزایش مهارت شما می‌باشد زیرا اکثر سایت‌ها و منابع آموزشی واحدهای درسی خود را به به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده‌اند، skillshare یک نمونه از این سایت‌هاست که شاید به شما کمک کند از این روزهای کسل کننده نهایت استفاده را ببرید.

skillshare
دو ماه اشتراک رایگان در skillshare

وبسایت Skillshare در حال حاضر به مدت دو ماه خدمات ویژه خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهد. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید واحدهای درسی فراوانی از جمله فیلمبرداری، عکاسی، تصویربرداری و …  را بگذرانید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب و خوب سایت skillshare محتواهای این وبسایت می‌باشد که هر واحد درسی به صورت 15 دقیقه‌ای در اختیار کاربر قرار گرفته است تا در عین داشتن محتوایی قوی و جذاب کوتاه باشد.

بنابراین تنها با داشتن یک ربع وقت می‌توانید مهارت و حرفه‌ای جدید را بیاموزید.

از جمله کلاس‌های جذاب و پرطرفدار در skillshare  می‌توان به کلاس‌های طراح معروف نیویورکی جردن ساندلر نام برد که در یکی از این کلاس‌ها نقاشی با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور را آموزش می‌دهد که با استفاده از زبانی ساده در آموزش‌هایی کوتاه و کاربردی در دسترس می‌باشد. در این دوره آموزشی هشت تمرین کوتاه مثل:

  • نقاشی “آنچه شما می‌خواهید”
  • “آنچه از آن متنفر هستید”
  • “از آنچه می‌ترسید”

این طراح نیویورکی آموزش‌های خود را در قالب‌های طنز برگرفته از کتاب‌های کمیک در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد و توانسته است هنرجویان زیادی را به خود جذب کند.

تدریس در Skillshare

آنطور که در صفحه‌ی معلمان وبسایت SkillShare آورده است، معلمان با آموزش در این سایت حتی می‌توانند به درآمد بالای 100هزار دلار در سال نیز دست یابند، البته ناگفته نماند کسب درآمد از این سایت از طریق تماشای کلاس توسط اعضا می‌باشد.

اگر شما استادی خلاق و با پشتکار هستید که قصد کسب درآمد دلاری دارید آموزش از وبسایت SkillShare  به شما توصیه می‌شود.

سخن پایانی

این وبسایت با داشتن کلاس‌ها و مهارت‌های فراوان در همه زمینه‌ها می‌تواند جایگزینی مناسب برای کلاس‌های حضوری باشد، این که آیا شما می خواهید مهارتی جدید بیاموزید یا مهارت‌های خود را تقویت کنید با شماست، اما بدون شک حداقل یک کلاس جذاب با توجه به علایق خود پیدا خواهید کرد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا