لوگو هدر تودی

طراحی سایت شال مد

شال مد به عنوان برترین فروشگاه شال و روسری در کشور از مجموعه خدمات تودی بهره میبرد. 

آغاز همکاری با شالمد به سال 1398 برمیگردد.

شالمد علاوه بر استفاده از خدمات سئو  که این وبسایت را در تمامی کلمات شال و روسری در صفحه اول گوگل قرار می ‌دهد. از خدمات پشتیبانی سایت و تولید محتوای تودی نیز بهره میبرد.

 

 

مشخصات سایت شال مد:

شایت شالمد از cms وردپرس استفاده میکنه.

 و تمامی صفحات این سایت با توجه به طراحی های شخصی ارسال شده اجرا شده.

در سال 1400 با اضافه شدن ساختار فروش حضوری فروشگاه اینترنتی شال مد امکانات فنی دیگه ای به این سایت اضافه شد که علاوه بر توانایی خرید شال و روسری توسط کاربران، نماینده های فروش نیز توانایی خرید از این سایت را داشته باشند.

 

 

امکانات سایت شال مد

سایت شال مد در 2 جنبه فعالیت هاش رو ادامه میده

قسمت اول سایت برای کاربران است. در این قسمت سعی شده به بهترین شکل خرید اینترنتی شال و روسری رو برای کاربر راحت کنیم. همچنین طراحی اختصاصی صفحه محصول این کمک رو به مشتری میکنه تا با توجه به نوع کالای خریداری شده (در اینجا شال و روسری) به بهترین نحو از جنس، کیفیت و تن خور پوشاک آگاه بشه.

قسمت عمده بخش کاربران در شال مد به بهینه سازی در سرعت و روش خرید سپری شده. همچنین وجود کیف پول هوشمند و تخفیفی های فصلی جذابیت خرید از شال مد رو چند برابر میکنه.

بخش دوم سایت شال مد متعلق به نماینده های شالمد است.

قیمت های متفاوت برای نماینده ها و استنفاده از مزایای بیشتر در زمینه کیف پول و انبار داری برای نماینده های شال مد در سراسر کشور تنها بخشی از خدمات این سایت برای نمایندگی های شالمد است.

شال مد